U Hazy

Opis obiektu

Oferujemy komfortowe pokoje urządzone w stylu góralskim, o podwyższonym standardzie. Ich walorem jest funkcjonalna aranżacja wnętrz, niezwykle przytulna atmosfera oraz kompleksowe wyposażenie. Położone są one na kilku przestronnych kondygnacjach.

Podhale to doskonałe zaplecze noclegowe dla wszystkich miłośników wędrówek po tatrzańskich szlakach oraz wielbicieli góralskiego klimatu. Każdy, kto szuka wygodnego i niedrogiego miejsca na wypoczynek w górach, z pewnością będzie zachwycony wysokim standardem naszych pokoi.

Oferujemy pokoje 2-, 3-, 4-, 5- osobowe z łazienkami. Ich wyposażenie obejmuje Wi-Fi, czajnik i ręcznik na życzenie. Niektóre pokoje dysponują balkonami oraz tarasami.

Goście mają możliwość wykupienia wyżywienia i skorzystania pięknej jadalni. Na najmłodszych czeka sala ping-pongowa oraz piłkarzyki, na życzenie organizujemy także inne zabawy.

Do dyspozycji jest również Bacówka z grillem (Giewont), w której można zorganizować wieczorne posiady. Przy większej ilości osób możliwość zamówienia muzyki góralskiej na żywo oraz zorganizowania imprezy z pieczeniem barana itp.

Dane kontaktowe

Frączkówka 68B

34-500 Zakopane

+48 (18) 207 43 36, +48 693 864 542

www.bit.ly/2HYcKVf


Nasi partnerzy