Toporów

Opis obiektu

Hotel Toporów*** to stylowy obiekt z elementami architektury podhalańskiej, kryty naturalnym gontem. Zlokalizowany jest w centrum Białki Tatrzańskiej, w pobliżu wyciągów narciarskich. Mieści się w samym sercu malowniczej, tętniącej żywą góralską kulturą miejscowości, która swoim urokiem oraz atrakcjami przyciąga turystów zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Hotel posiada zróżnicowaną strukturę pokoi. W ofercie obiektu Style znajdują się pokoje 1, 2 i 3 - osobowe, studia, pokoje typu Lux oraz 5 - osobowy apartament. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-SAT, radio, telefon oraz szerokopasmowe łącze internetowe (Wi-Fi). Część pokoi posiada balkony, każdy wyposażony jest w elektryczny czajnik oraz zestaw powitalny.

Już istniejąca oferta noclegowo - konferencyjna została poszerzona o nowoczesny i luksusowy obiekt Toporów Premium.
W ofercie obiektu Premium znajdują się pokoje 2, 3, 4 - osobowe oraz rodzinne apartamenty 2- pokojowe, apartamenty 2- pokojowe z aneksem kuchennym, a także studia 1 i 2 - pokojowe z aneksem kuchennym.
Pokoje wyposażone są w łazienki, telewizor LCD, telefon, lodówkę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. W pokojach znajduję się także zestaw powitalny.

Dane kontaktowe

Środkowa 167A

34-405 Białka Tatrzańska

+18 265 44 18, +48 605 211 911

biuro@toporow.pl

www.toporow.pl


Nasi partnerzy