Tatrzański Relax & Spa

Opis obiektu

Pensjonat Tatrzański Relax*** to nowo otwarty obiekt, łączący w sobie elementy architektury góralskiej, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Gościniec zlokalizowany jest w malowniczym Poroninie. To idealne miejsce wypoczynku nie tylko dla osób chcących zwiedzić Zakopane, ale również dla miłośników górskich wycieczek.

Zimą oprócz średniej wielkości stoku narciarskiego znajdującego się bezpośrednio przy obiekcie, z łatwością można dojechać do stacji narciarskich w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Małem Cichem, Suchem, Jurgowie, Witowie oraz do licznych wyciągów w Zakopanem. Letnia wizyta w Tatrzański Relax & Spa to doskonała okazja do bliższego poznania kultury góralskiej.

Pensjonat posiada 130 miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3 i 4 - osobowych. Wszystkie pokoje standardowo wyposażone są w osobne, wygodne łóżka, telewizory, Internet bezprzewodowy i czajnik. Każdy pokój ma balkon i osobną łazienkę. Dla najbardziej wymagających klientów dostępne są również wygodne apartamenty składające się z salonu z balkonem, osobnego pokoju do spania oraz łazienki.

W Gościńcu można także skorzystać z bogatej oferty SPA.

Oferta obiektu skierowana jest do grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi oraz klientów indywidualnych. Pensjonat organizuje wesela, bankiety, szkolenia i konferencje.

Dane kontaktowe

Tatrzańska 19C

34-520 Poronin

+48 601 766 729, +18 207 43 29

recepcja@tatrzanskigosciniec.pl

www.tatrzanskirelaks.pl


Nasi partnerzy