Spiski Dworek

Opis obiektu

Obiekt zlokalizowany jest w Jurgowie, tuż przy granicy ze Słowacją, co czyni go doskonałą bazą wypadową w Tatry Bielskie. Wyciąg narciarski w Jurgowie oddalony jest od domu o zaledwie 1,5 km., a do ciepłych basenów w Bukowinie Tatrzańskiej i term w Białce Tatrzańskiej jest około 6 km. Znajduje się tutaj muzeum ziemi spiskiej, a także unikatowy w skali kraju skansen szopek pasterskich, a tradycje pasterskie do dziś są żywe. Zimą największą atrakcją Jurgowa jest znakomicie przygotowana stacja narciarska, której oferta skierowana jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Lokalizacja gwarantuje niezapomniane widoki na Tatry.

Goście mogą wypoczywać w komfortowych pokojach, wyposażonych w wygodne, hotelowe łóżka. Wszystkie pokoje są z łazienkami, a w nich znajdują się kabiny prysznicowe, suszarki do włosów i kosmetyki pod prysznic. W ofercie znajdują się pokoje 2 i 3 - osobowe oraz apartament dla 7 osób. W każdym pokoju są ręczniki, lodówka, czajnik, kubki i talerzyki oraz telewizor, a w całym obiekcie dostęp do bezpłatnego WiFi.
Przed domem znajduje się duży, bezpłatny i niestrzeżony parking. Narciarzom oferowana jest wygodna narciarnia, gdzie do każdego pokoju przypisana jest szafka do suszenia butów z ciepłym nawiewem.

Dane kontaktowe

Jurgów 305

34-532 Jurgów

+48 602 28 68 44

kontakt@spiskidworek.pl

www.spiskidworek.pl


Nasi partnerzy