Rezydencja Tatry

Opis obiektu

Rezydencja Tatry to kompleks dwóch nowoczesnych budynków, nawiązujących stylem do tradycyjnej, góralskiej architektury. Segmenty mają po trzy kondygnacje oraz garaż podziemny, z którego bezpośrednio windą można dostać się na każde z pięter.

Apartamenty mają zróżnicowany układ i metraż. Rezydencja Tatry to zarówno małe, jednopokojowe mieszkania typu studio, idealne dla 1-2 osób, jak i przestronne apartamenty odpowiednie dla całej rodziny lub grupy przyjaciół.

W trosce o najlepszy komfort wypoczynku, dla gości w budynku B udostępniona została strefa relaksu, w skład której wchodzi grota solna z tężnią. Morski mikroklimat oraz czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża oraz wspomaga leczenie wielu chorób, między innymi astmy oraz zapalenia zatok. Lecznicze działanie soli przyczynia się również do oczyszczania skóry oraz wzmacnia naszą odporność.
W strefie relaksu znajdziemy również mini siłownię, która wyposażona została w najwyższej jakości sprzęt, piłkarzyki oraz bilard, który z całą pewnością umili wieczory spędzane w gronie znajomych lub rodziny. Strefa położona jest na poziomie -1 i pozostaje do dyspozycji gości całodobowo.

Dane kontaktowe

Skibówki 12 i 10A

34-500 Zakopane

+18 521 38 50

info@rezydencjatatry.pl

www.rezydencjatatry.pl


Nasi partnerzy