RentPlanet - Willa Bachledówka

Opis obiektu

Willa Bachledówka położona jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. Na parterze budynku jest ogólnodostępna sala kominkowa z kuchnią i jadalnią oraz zadaszony taras, z którego rozpościera się piękny widok na Regle i Giewont. W trakcie pobytu Goście mogą korzystać z sauny. Na terenie Willi znajduje się również zamykany szałas z grillem dla 20 osób (wynajęcie dodatkowo płatne). Obok budynku jest dostępny parking.

Studio Krzeptówki 1 przeznaczone jest dla 1 lub 2 osób. Studio posiada osobne wejście, aneks kuchenny, dwuosobowe łóżko małżeńskie, szafę oraz stół z 2 krzesłami. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem, telewizor oraz bezprzewodowy Internet. Studio znajduje się na parterze budynku, co sprzyja korzystaniu przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Apartament Krzeptówki 2 przeznaczony jest dla 4 osób. Apartament składa się z dwóch pomieszczeń, salonu z aneksem kuchennym, stołem dla 4 osób, łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem, telewizor oraz bezprzewodowy Internet. Studio znajduje się na parterze budynku, co sprzyja korzystaniu przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Apartament Krzeptówki 3 w Willi Bachledówka przeznaczony jest dla max. 4 osób. Apartament wyposażony jest w dwa łóżka małżeńskie 140x200, fotel, aneks kuchenny oraz stół z 3 krzesłami. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem, telewizor oraz bezprzewodowy Internet.

Studio Krzeptówki 4 przeznaczone jest dla 1 lub 2 osób. Studio posiada aneks kuchenny, dwuosobowe łóżko małżeńskie, szafę oraz stół z 2 krzesłami. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem, telewizor oraz bezprzewodowy Internet.

Góralski Domek Krzeptówki 1 przeznaczony jest dla max. 6 osób. Na parterze znajduje się kanapa. Na piętrze są trzy osobne pomieszczenia z rozkładaną kanapą i czteroma łóżkami pojedynczymi. Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny z częścią jadalnianą, łazienka z prysznicem, telewizor oraz bezprzewodowy Internet.

Dane kontaktowe

Krzeptówki 129

34-500 Zakopane

+48 694 800 560

zakopane@rentplanetapartments.pl

www.rentplanet.pl/zarezerwuj/apartamenty-zakopane


Nasi partnerzy