Ośrodek wypoczynkowy ILA

Opis obiektu

Zapraszamy do położonego w samym SERCU Podhala Pensjonatu Anna ILA.

Dla wszystkich, którzy pragną wypocząć od zgiełku dużych miast, pracy i powszednich problemów proponujemy przyjazd do naszego obiektu. Jest to znakomite połączenie komfortowego wypoczynku z możliwością obcowania z przyrodą.

Posiadamy Kartę Tatrzańską dzięki, której nasi goście mogą korzystać z różnych atrakcji podhalańskich ze zniżkami np. Baseny termalne, stoki narciarskie, restauracje, kręgle i wiele, wiele innych. Wszystkie atrakcje dostępne są pod załącznikiem ZNIŻKI I RABATY u góry naszej strony.

Szaflary są jedną z najstarszych wsi podhalańskich. Położone są na pograniczu dwóch regionów geograficznych: Kotlina Nowotarska i Pogórze Bukowińskie, pod wzgędem historyczno-etnograficznym należy do Podhala. Warto również przyjrzeć się samej zabudowie wsi prezentującej starszy typ ulicówki z rynkiem oraz licznym drewnianym chałupom i urokliwym kapliczkom przydrożnym. Okoliczne wzgórza otaczające wieś są pięknym krajobrazem Szaflar.

W Szaflarach znajduje się kompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie. Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych na Podhalu oraz nowo otwarty Gorący Potok, który zapewni wam mile spędzone chwile.

Chcemy aby pobyt u nas dostarczył wam niezapomnianych wspomnień!!

Dane kontaktowe

Krzywa 5

34-424 Szaflary

+48 18 275 47 54, +48 664 893 093

pokojeila@gmail.com

www.pokojeila.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy