Ośrodek Wczasowy Groń Placówka

Opis obiektu

Ośrodek Wczasowy Groń - Placówka położony jest w malowniczej miejscowości Groń u wjazdu do Białki Tatrzańskiej, jadąc od strony Nowego Targu. Doskonała lokalizacja sprawia, że ośrodek jest świetną bazą wypadową w Tatry, Peniny, Gorce i Beskidy.

Ośrodek posiada wieloletnią tradycję - swą działalność rozpoczął już w 1969 roku w budynku, w którym w czasie II wojny światowej mieściła się niemiecka placówka - strażnica graniczna (stąd pochodzi drugi człon nazwy PLACÓWKA). Później obiekt został powiększony przez dobudowanie 9 drewnianych, dwupiętrowych domków, czynnych cały rok, ogrzewanych centralnie. W ostatnich kilku latach obiekt przechodził gruntowną modernizację, żeby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy apartamenty, pokoje typu LUX, studio, standard 2-, 3-, 4- i 5- osobowe. W każdym pokoju jest łazienka, TV i Internet Wi-Fi.

  • Zapewniamy całodzienne wyżywienie.
  • Na terenie ośrodka znajduje się KAWIARNIA, gdzie w sezonie letnim lub zimowym można zjeść pyszną pizzę, domowe pierogi oraz wypić gorącą kawę lub zimne piwo. Latem zapraszamy również na lody!
  • Dla miłośników grillowania udostępniamy wolno stojący, zadaszony grill.
  • Recepcja czynna codziennie od 8:00 do 20:00.
  • Oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu.
  • Ośrodek posiada duży parking dla samochodów osobowych i autokarów.
  • Cały teren Ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej.
Niezapomniane wczasy w Białce Tatrzańskiej - spokojny i miły wypoczynek, profesjonalna obsługa, domowa atmosfera i wyśmienite jedzenie - wszystko to zapewni Państwu Ośrodek Wczasowy GROŃ- PLACÓWKA.

Dane kontaktowe

Kobylarzówka 76

34-406 Groń

+48 18 265 63 43

rezerwacje@placowka.pl

www.placowka.pl


Nasi partnerzy