Kompleks Wypoczynkowy u Góralki

Opis obiektu

Kompleks Wypoczynkowy u Góralki położony jest w Murzasichlu. Zróżnicowana oferta noclegowa zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Dom Wczasowy
Obiekt przeznaczony jest zarówno dla gości indywidualnych, jak i grupowych. Idealnie sprawdzi się na wycieczki szkolne, zielone i białe szkoły, obozy narciarskie i snowboardowe, obozy harcerskie, zgrupowania, kolonie, wczasy, szkolenia i imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości oddano 20 pokoi. Pokoje przeznaczone są dla 2 - 5 osób. Ich wyposażenie obejmuje łazienki i telewizory. Obiekt zapewnia całodzienne wyżywienie.

Ośrodek Wczasowy
Oferta obiektu skierowana jest do gości indywidualnych, jak i grupowych. To idealne miejsce na wczasy, wycieczki, obozy, szkolenia i imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości oddano 18 przestronnych pokoi. Pokoje przeznaczone są dla 2 - 5 osób. Ich wyposażenie obejmuje łazienki i telewizory. Większość pokoi posiada drewniane stylowe łóżka oraz balkony. Obiekt zapewnia całodzienne wyżywienie.

Willa
To 5 przestronnych pokoi dla 2 - 6 osób. Dwa pokoje są dwupoziomowe i posiadają antresolę, większość z nich ma balkony. Wyposażenie pokoi stanowią telewizory z płaskim ekranem oraz łazienki. Obiekt zapewnia całodzienne wyżywienie.

Domek
Wolnostojący domek pomieści 10 - 16 osób. Każdy z oferowanych 6-ciu pokoi posiada łazienkę, TV oraz WiFi. Goście zyskują również dostęp do aneksu kuchennego oraz przestronnej sali kominkowej.

Do dyspozycji gości wszystkich obiektów pozostają:
- 2 boiska sportowe,
- sala do ping - ponga oraz telewizyjno - multimedialna,
- zadaszona altana i huśtawki,
- plac zabaw,
- aneksy kuchenne,
- stołówki z kominkami,
- miejsce rekreacyjne pod lasem.

Dane kontaktowe

Sądelska 93A

34-531 Murzasichle

+48 504 154 570, +48 502 361 153, +18 208 43 12

ugoralki@interia.pl

www.ugoralki.com.pl


Nasi partnerzy