Hotel Paryski Art & Business

Opis obiektu

HOTEL PARYSKI ART & BUSINESS **** to wyjątkowy obiekt położony w samym sercu Tatr, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Zakopanego - Pardałówce.

POKOJE
Oferujemy 61 komfortowych , klimatyzowanych pokoi i apartamentów z balkonami. Każdy pokój wyposażony jest w TV, sejf, lodówkę, zestawy do parzenia kawy / herbaty oraz dostęp do szybkiego internetu Wi-Fi. W łazienkach z prysznicem znajduje się suszarka do włosów, komplet ręczników, szlafroki oraz zestaw kosmetyków. W cenie pokoju otrzymasz fantastyczne, bogate śniadanie oraz wstęp do strefy Wellness: basenu, jacuzzi, sauny suchej.

STREFA WELLNESS
Hotelowa strefa wellness - jest idealnym miejscem dla utrudzonych pieszymi wędrówkami oraz zdobywającymi górskie szczyty - Gości. To tu odpoczniesz, zregenerujesz siły i odprężysz się po całym dniu pełnym wrażeń. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy wyjątkową, przeszkoloną stefę Wellness z basenem, jacuzzi oraz sauną suchą, z której nasi goście mogą korzystać swobodnie i bez żadnych ograniczeń.

RESTAURACJA, KLUB PARYSKI, WINIARNIA FRITZ, PALARNIA CYGAR
Czegoż więcej może pragnąć artystyczna dusza, mając w jednym miejscu wszystko, czego tylko może zapragnąć? Wykwintne dania przyrządzone w Restauracji Paryskiej, lampkę wybornego wina z winnicy Fritz z hotelowej winiarni oraz palarnię cygar z różnych zakątków świata. Gdyby zakopiańska Bohema wciąż istniała, niewątpliwie byłaby częstym gościem Sali klubowej Hotelu Paryskiego, do którego mamy zaszczyt zaprosić naszych gości.

Dane kontaktowe

Paryskich 15

34-500 Zakopane

+18 263 77 77, +48 517 246 694

rezerwacje@hotelparyski.pl

hotelparyski.pl


Nasi partnerzy