Harnaś II

Opis obiektu

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY HARNAŚ II

Tanie noclegi w Kościelisku obok Zakopanego

Tanie noclegi w pobliżu Zakopanego, szczególnie w szycie sezonu, zdarzają się niezwykle rzadko. Znalezienie miejsca, w którym bez większego kłopotu zmieści się większa grupa zorganizowana, takie jak wycieczki szkolne, jest jeszcze trudniejsze. Kompleks wypoczynkowy Harnaś II w Kościelisku jest właśnie takim miejscem. Składa się z trzech różnych, zadbanych obiektów mieszczących się wśród pięknej tatrzańskiej przyrody. Największe turystyczne górskie polskie miasto jest ledwie rzut beretem od naszej lokalizacji. Jesteśmy otwarci przez cały rok i serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty tanich noclegów niezależnie od dnia tygodnia czy miesiąca.

Hotel Kościelisko z widokiem na Giewont
Nasza lokalizacja u samych podnóży Tatr jest jednym z naszych największych atutów. Z większości okien i balkonów rozciąga się przepiękny widok, na którym bez trudu można dostrzec Giewont. Nocleg w naszym ośrodku to dobry sposób na poznanie gór od najlepszej strony. Znajdujemy u stóp Butorowego Wierchu i Gubałówki co sprawia, że kompleks jest fantastyczną bazą wypadową do zwiedzania licznych atrakcji Tatr i Podhala.

Pokoje i obiekt
Zadbaliśmy o to, by nasi goście mieli zapewniony maksymalnie komfortowy nocleg. Pokoje w Kościeliskim kompleksie są wyposażone we wszelkie udogodnienia, które są niezbędne po całym dniu wędrówki po górach. Wygodne łóżka, funkcjonalne łazienki i telewizory, przed którymi można się zrelaksować wieczorami znajdują się w każdym z nich i dotyczy to każdego z trzech znajdujących się na terenie budynków.

Dane kontaktowe

Nędzy Kubińca 105 A i B

34-511 Kościelisko

+48 693 999 453

dwharnas2@gmail.com

www.noclegi-harnas.pl


Nasi partnerzy