Grand Tatry

Opis obiektu

Położony w Białce Tatrzańskiej Grand Tatry, to odpowiedź na Twoje potrzeby. Nowoczesny, komfortowy i oryginalny styl, profesjonalna obsługa, dbałość o szczegóły i wyśmienita kuchnia sprawią, że będziesz chciał tutaj wracać.

Grand Tatry to doskonała lokalizacja, sprzyjająca wypoczynkowi, dzięki której zyskasz dostęp do najlepszych wyciągów Podhala jak Kotelnica, atrakcji letnich i całorocznych oraz słynnych term Bania. Wybierając nocleg na Podhalu postaw na Grand Tatry i wypoczywaj w serdecznej, góralskiej atmosferze, korzystając z uroków Białki Tatrzańskiej.

Tworząc Grand Tatry wykorzystaliśmy nowoczesne rozwiązania oraz elementy tradycyjnego budownictwa podhalańskiego a niejeden z górali pozostawił tutaj kawałek serca, pracując nad udogodnieniami oraz wizualną stroną obiektu. Dzięki użyciu naturalnego drewna, kamieni oraz ręcznie wykonanym rzeźbieniom, Grand Tatry zyskał duszę i wyjątkowy charakter.

Grand Tatry to komfortowe Pokoje Standard i Pokoje LUX, wyposażone w łazienki z prysznicami, suszarkami do włosów, luksusowymi kosmetykami hotelowymi, nowoczesnymi telewizorami ze smart TV, na których można przeglądać Internet oraz dostępem do wifi. Niektóre z pokoi posiadają wyjście na balkon. Nasi goście mogą korzystać z pełnego wyżywienia w Grand Tatry a dodatkowo, do dyspozycji pozostawiamy w pełni wyposażony aneks kuchenny. Oferujemy możliwość wyposażenia pokoju w łóżeczko dziecięce, przewijak, wanienkę oraz innych niezbędnych przyborów, które sprawdzą się na urlopie z dziećmi. Dla najmłodszych, przygotowaliśmy specjalny kolorowy kącik zabaw, dorośli mogą zaś korzystać z sali bilardowej lub sali gier z kominkiem. W Grand Tatry stworzyliśmy również salę konferencyjną, z której może korzystać nawet do 100 osób. Sala została wyposażona w niezbędny sprzęt, a nad dobrym przebiegiem biznesowego spotkania czuwa nasza obsługa.

Dbamy również o komfort osób niepełnosprawnych, dlatego w budynku działa winda oraz specjalnie przygotowany, przestronny pokój z poręczami asekuracyjnymi w łazience. Samochodem można podjechać pod samo wejście, które również zostało odpowiednio dostosowane. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy recepcję Grand Tatry, w której służymy pomocą w każdej sprawie.

Zapraszamy serdecznie przez cały rok a w szczególności polecamy rezerwację specjalnych Pakietów Pobytowych, w atrakcyjnych cenach oraz możliwość zakupu Vouchera pobytowego, będącego doskonałym pomysłem na prezent.

W Grand Tatry posługujemy się wieloma językami, dlatego bez przeszkód możesz porozumieć się z nami w języku, który najbardziej Ci odpowiada. Mówimy w językach: angielskim, niemieckim, ukraińskim, rosyjskim i włoskim.

Dane kontaktowe

Środkowa 195A

34-405 Białka Tatrzańska

+48 18 265 45 45

recepcja@grandtatry.pl

www.grandtatry.pl


Lokalizacja

Nasi partnerzy