Camping Harenda - Pokoje Gościnne

Opis obiektu

Camping Harenda to unikatowe miejsce na mapie Podhala. Można tu wypoczywać zarówno na polu campingowym, jak i w pokojach gościnnych czy komfortowych domkach wybudowanych w regionalnym stylu. Na posesji znajdują się także liczne udogodnienia - huśtawki dla dzieci, miejsce na grilla oraz parking. Otaczająca obiekt zieleń zapewnia wyciszenie i bliskość natury.

Camping
Rozległe pole campingowe Harneda znajduje się na zboczu Gubałówki, dostarczając tym samym niesamowitych widoków na Tatry. Wczasowicze mogą korzystać z przyłączy elektrycznych oraz komfortowego zaplecza wodociągowego - toalet damskich i męskich, kabin prysznicowych z ciepłą i zimną wodą oraz stanowsik do mycia naczyń.

Pokoje Gościnne
Do dyspozycji Gości oddano 10 pokoi w drewnianym budynku na kamiennej podbudowie. Wykończono go w nawiązaniu do tradycyji regionu, nadając wszystkim pokojom niezastąpiony, góralski klimat. Wszystkie z nich posiadają niezależne łazienki. Goście mogą korzystać z ogólnodostępnej lodówki i kuchenki mikrofalowej.

Domki
Komfortowe, góralskie domki mogą pomieścić od dwóch do czterech osób. Zakwaterowanie możliwe jest o każdej porze roku. Wszystkie domki zbudowane są z nowoczesnych materiałów i posiadają samodzielne ogrzewanie. Goście mają do dyspozycji pomieszczenia sypialniane, w pełni wyposażone kuchnie lub aneksy kuchenne oraz komfortowe łazienki.

Dane kontaktowe

Harenda 51B

34-500 Zakopane

+18 201 47 00; +48 601 506 717

harenda51b@gmail.com

www.campingharenda.pl


Nasi partnerzy