Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun

Opis obiektu

Borowy Dwór oferuje 70 przytulnych pokoi. Są one nie tylko komfortowe, lecz również bardzo dobrze wyposażone. Każdy z nich posiada telewizor LED, suszarkę do włosów i ręczniki. Łóżka dla zwiększenia wygody gości, wyposażono w nowoczesne materace o wymiarach 90/200cm. Wszystkie pokoje mają bezpłatny dostęp do Wi-Fi oraz łazienki z kabiną prysznicową. Przed hotelem znajduje się monitorowany parking.

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach to wymarzone miejsce na rodzinny wypoczynek. Lista atrakcji dla dzieci i dorosłych jest naprawdę długa.

SPA
To oferta dla osób poszukujących relaksu i wyciszenia. Goście mogą korzystać z różnego rodzaju saun czy jacuzzi. Z kolei beczka z lodowatą wodą poprawi krążenie i witalność.

KRĘGIELNIA
To propozycja zabawy w gronie znajomych czy rodziny.

CENTRUM DZIECKA
Najmłodsi goście mogą korzystać z pokoju zabaw Borowa Dolina. Dzieci spędzą tam miłe chwile bawiąc się certyfikowanymi zabawkami i korzystając z nowoczesnego figloraju.

PRZYJĘCIA
Obiekt jest idealnym miejscem do zorganizowania wszelkich przyjęć okolicznościowych. Goście mogą liczyć na indywidualne podejście i pełen profesjonalizm w organizacji wymarzonego przyjęcia.

Dane kontaktowe

Cieplice 1A, Bańska Niżna

34-424 Szaflary

+18 263 70 30, +48 887 200 221

recepcja@borowydwor.pl

www.borowydwor.pl/hotel/index


Nasi partnerzy