Apartamenty Sienkiewicza 12

Opis obiektu

Do dyspozycji gości oddano luksusowy kompleks trzech budynków w znakomitej lokalizacji. Budynek architekturą nawiązuje do tradycji budownictwa willi uzdrowiskowych oraz obiektów użyteczności publicznej późnego okresu Witkiewiczowskiego. Obiekt został spektakularnie oświetlony przy pomocy wykwalifikowanych architektów światła. Wieczorny widok na kompleks zapiera dech w piersiach i pozwala na relaks w zaciszu kompleksu.

Sam kompleks składa się z 3 niezależnych budynków, połączonych wspólnym garażem podziemnym. Z poziomu garażu można wyjechać windą na piętro wynajmowanego apartamentu. Wszystkie mieszkania zostały wykończone według najwyższych standardów na rynku i przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Przestronne metraże, dobre oświetlenie, balkon lub taras niemal w każdym mieszkaniu, to tylko jedne z wielu udogodnień, jakie oferują mieszkania przy Sienkiewicza 12.

Sama lokalizacja apartamentu jest idealna, ścisłe centrum, około 450 metrów od głównej ulicy i serca miasta - Krupówek, a z drugiej strony gwarancja ciszy i spokoju jednokierunkowej ulicy i sąsiadującego parku przy Równi Krupowej.

Dane kontaktowe

Sienkiewicza 12

34-500 Zakopane

+18 521 38 50

info@sienkiewicza12.pl

www.sienkiewicza12.pl


Nasi partnerzy