Apartamenty Pod Giewontem

Opis obiektu

Apartamenty pod Giewontem to zespół 15 luksusowych Apartamentów wakacyjnych, wykończonych w najwyższym standardzie. Obiekt jest położony centralnie, w prestiżowej dzielnicy Zakopanego pomiędzy słynnymi Krupówkami, a zespołem skoczni Wielka Krokiew. Budynek został wykonany z najlepszych materiałów, przy użyciu połączenia kamienia, metalu i szkła. W środku znajdują się dwie panoramiczne, przeszklone windy, oraz luksusowa klatka schodowa z dużą ilością drewnianych elementów.

Oferowane apartamenty są bardzo dobrze doświetlone, dzięki zastosowaniu dużych okien i przesuwanych drzwi balkonowych i tarasowych. Każdy apartament jest unikalny. Dodatkową atrakcja jest wyposażenie większości mieszkań w kominki, które umilą pobyt najbardziej wymagającym klientom.

Ponadto na terenie obiektu znajduje się całoroczne zewnętrzne Spa, w skład którego wchodzą dwie sauny fińskie, oraz duże zewnętrze jacuzzi. Wygodna wanna z jacuzzi, ze stali nierdzewnej, jest podłączona do źródła geotermalnego o stałej temperaturze 38 stopni. Jacuzzi jest zasuwane automatyczne na pilota - czynne cały rok.

Teren obiektu jest ogrodzony, do dyspozycji gości oddano garaż podziemny.

Dane kontaktowe

Do Tadziaków 11

34-500 Zakopane

+18 521 38 50

info@apartamentygiewont.com

www.apartamentygiewont.com


Nasi partnerzy