Redyk Ski & Relax

Opis atrakcji

Marzą Państwo, by znaleźć się w miejscu pełnego odprężenia, z dala od zgiełku miasta i trosk dnia codziennego? My znamy takie miejsce - to Spa & Wellness w hotelu Redyk Ski&Relax. Stworzyliśmy dla Państwa przestrzeń, gdzie można odpocząć, zrelaksować się, zregenerować siły po szalonych zjazdach na nartach lub po trudach górskich wycieczek. Kameralne wnętrza, profesjonalny sprzęt oraz miła i kompetentna obsługa są gwarancją tego, że relaks w naszym hotelu jest naprawdę na najwyższym poziomie.

Proponujemy kąpiel w ekskluzywnej wannie z hydromasażem, regenerację w komorze infra red lub oczyszczający seans w saunie. Wszystko to z niezapomnianym widokiem na Tatry i pobliskie wyciągi narciarskie.
Największą atrakcją naszego SPA jest 5-osobowe jacuzzi, które zostało umiejscowione tuż przy oknach. Jest to wysokiej klasy wanna posiadająca unikalną funkcję Moto-Massage - wirująca dysza, która porusza się w płaszczyźnie pionowej, wzdłuż pleców zapewnia masaż całego kręgosłupa.

W gabinecie SPA, pod opieką wykwalifikowanych pracowników, mogą się Państwo poddać ekskluzywnym zabiegom na ciało. Proponujemy szeroką gamę zabiegów odmładzających, poprawiających samopoczucie, relaksacyjnych oraz upiększających.

Dane kontaktowe

Potoczki 20

34-500 Zakopane - Ząb

+48 18 200 16 61, +48 18 207 14 51

www.redyk.pl


Rabat

Rabat 10% na zabiegi i atrakcje. Zniżka nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.


Lokalizacja

Nasi partnerzy