Wyciąg Narciarski - Ski School Jerry

Opis atrakcji

Zapraszamy do Zakopanego na Gubałówkę! Czeka tu na Państwa wyciąg narciarski z możliwością wypożyczenia sprzętu oraz nauki jazdy z profesjonalną kadrą instruktorów i trenerów narciarstwa i snowboardu. Szczególnie polecamy wyciąg dzieciom oraz początkującym dorosłym. Dla bardziej zaawansowanych lub na wyższym, kolejnym etapie szkolenia, mamy możliwość przeprowadzenia lekcji na głównym stoku Gubałówki. Jesteśmy rodzinną Firmą, która nieprzerwanie od 1998 roku, zapewnia Państwu kompleksową obsługę narciarską. Prowadzimy wyciąg, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz szkołę narciarstwa i snowboardu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dzieci jak i dorośli, w najbliższym otoczeniu mamy godne polecenia restauracje oraz niezapomnianą panoramę z Gubałówki. 

Nasi instruktorzy narciarscy i snowboardowi, to dobrze wykwalifikowani fachowcy, pasjonaci gór i narciarstwa, pod ich okiem każdy może postawić swoje pierwsze kroki lub podnieść już posiadane umiejętności. Codziennie na naszym wyciągu rozstawiamy slalom i atrakcje dla dzieci. 

Staramy się zawsze dysponować dobrym jakościowo sprzętem narciarskim, w obecnej chwili firmy Salomon. Dla bezpieczeństwa najmłodszych i młodzieży, mamy w ofercie również możliwość wypożyczenia kasków ochronnych.

Jeśli macie Państwo dość zatłoczonych, ogromnych kompleksów narciarskich, nasze przyjazne, rodzinne miejsce, będzie najlepszym wyborem na spokojną naukę i doskonalenie narciarstwa.

Dane kontaktowe

Droga Zubka 9

34-500 Zakopane

+48 608 832 372, +48 601 496 500

skischooljerry@gmail.com

www.skischooljerry.pl


Rabat

Rabat 10% na karnety


Lokalizacja

Nasi partnerzy