Stacja Narciarska Rusiń-Ski

Opis atrakcji

Rodzinna stacja narciarska na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tatrzańskiej oferuje doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa. RUSIŃ-SKI to miejsce, gdzie na narty może przyjechać cała rodzina i skąd rozciąga się wspaniały widok na Tatry, Gorce i Babią Górę.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddane są trasy o zróżnicowanym stopniu trudności: sześcioosobowa kolej krzesełkowa Porshe Design, czteroosobowa kolej krzesełkowa, dwa wyciągi orczykowe, babylift(wyciąg taśmowy dla najmłodszych), dodatkowo posiadamy tor do snowtubingu (zjazdy na oponkach). Wyciąg szkoleniowy dla początkujących oddzielony jest od głównej trasy, co zwiększa bezpieczeństwo początkujących amatorów białego szaleństwa.

Stoki są doskonale utrzymywane, sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane. Główne trasy mają 1200 i 900 metrów długości, ale co najważniejsze, ich szerokość oscyluje w granicach 150-200 metrów, co sprzyja miłośnikom carvingu oraz powoduje, że narciarze i snowboardziści nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo na stoku.

Dane kontaktowe

ul. Wierch Rusiński 70

34-530 Bukowina Tatrzańska

+48 604 102 302

rusin-ski@rusin-ski.pl

www.rusin-ski.pl/wyciag


Rabat

Rabat 10% na karnety czasowe 1-,2-,3- dniowe od obowiązujących cen
Rabat 15% na karnety czasowe 4-,5-,6-,7- dniowe od obowiązujących cen


Lokalizacja

Nasi partnerzy