Restauracja Szara Góra

Opis atrakcji

Szara Góra to restauracja osadzona w górskim klimacie. Zarówno wystrój jak i sama kuchnia, są wynikiem inspiracji tutejszą naturą, tradycją i poczuciem przynależności do góralskiej kultury. Celem powstania restauracji była chęć ugoszczenia każdego turysty oraz lokalnych mieszkańców.

Dumą Szarej Góry i wyśmienitym przysmakiem jest pizza, która przygotowywana jest z rozmaitymi dodatkami, jednak zawsze na pysznym cienkim cieście, takim, jak w prawdziwej włoskiej pizzerii. Świeże dodatki, pyszne ciasto i sekretny sos czynią pizzę wyjątkową.
Od poniedziałku do soboty mogą tutaj Państwo zjeść, świeżo przygotowane i skomponowane przez kucharza, danie dnia, składające się z gorącej zupy oraz drugiego dania. W karcie znajdziecie również ręcznie robione pierogi, włoskie makarony, dania fast foodowe oraz smakowite desery. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i degustacji dań.

Szara Góra to dwa poziomy pysznego jedzenia i niepowtarzalnego klimatu.
W podziemiach restauracji, stworzona została bardziej kameralna i relaksacyjna Strefa Leśna. Stonowane kolory, nawiązujące do najniższego piętra górskiej roślinności, czyli iglastych lasów to swoista oaza i miejsce idealne do wyciszenia się i posiedzenia z przyjaciółmi przy dobrym zimnym napoju. Wybierając leśny klimat możecie posiedzieć przy stoliku lub w wygodnej loży. W tej sali, podobnie jak na górze, można zjeść coś pysznego, oglądać dobry mecz, miło spędzić czas lub zorganizować imprezę okolicznościową.

Dane kontaktowe

Podhalańska 49A

34-406 Groń

+48 18 263 46 56

www.szaragora.pl/restauracja-pizzeria-szara-gora


Rabat

10% rabatu przy zamówieniu powyżej 30 zł na cały asortyment, z wyłączeniem dania dnia, napojów i alkoholi


Lokalizacja

Nasi partnerzy