Restauracja Przy KominQ

Opis atrakcji

Restauracja Przy KominQ to doskonałe miejsce na dobry początek dnia i jego perfekcyjne zakończenie. Zachwyca Gości już od progu, bo stanowi niezapomniane połączenie tradycyjnego stylu zakopiańskiego z nowoczesnością. Piękne zdobienia i rzeźbienia zostały wykonane ręcznie tworząc niepowtarzalny, osobliwy klimat.

Restauracja słynie ze wspaniałej kuchni. Goście mogą u nas wybierać wśród dań kuchni regionalnej, europejskiej i polskiej. Zadbaliśmy o to, aby dania były wyjątkowo smaczne i usatysfakcjonowały każde podniebienie. Zachęcamy do ich spróbowania. 

Dzień rozpocząć można od obfitego śniadania, które dostarczy właściwej energii na resztę dnia. Codziennie od 8 do 11 podajemy je w formie bufetu oraz ciepłych dań. Po aktywnie spędzonym dniu zapraszamy na pyszny lunch serwowany w godzinach 16:00 - 18:00 oraz dania a la carte. Wieczorem zaś przy blasku kominka zapraszamy na wyśmienitą kolację. Ciepła atmosfera restauracji sprzyja rodzinnym i towarzyskim spotkaniom.

Posiadamy również specjalne menu dla dzieci, które z pewnością zaspokoi ich szczególne gusta. Dla dorosłych natomiast oferujemy dodatkowo bogatą kartę win i alkoholi subtelnie wyselekcjonowanych, które pobudzą Wasz apetyt, pomogą w trawieniu a także wprawią w dobry nastrój. Zapraszamy na pyszne dania, nie tylko z Zakopanego!

Dane kontaktowe

Oswalda Balzera 35

34-500 Zakopane

+48 18 201 11 51

www.goldhotel.eu/pl/restauracja-przy-kominq


Rabat

10% rabatu na całe zamówienie

Chęć skorzystania z kuponu należy zgłosić przed złożeniem zamówienia.


Lokalizacja

Nasi partnerzy