Restauracja Kiyrnicka by Saguła

Opis atrakcji

Magia gór czeka nie tylko na szlaku, ale także na talerzu. 
Górale wiedzą, jak dobrze zjeść: tutejsza kuchnia zachwyca całą gamą naturalnych polskich smaków, wzbogaconych aromatem świeżych ziół i wyrazistych przypraw. A my czerpiemy z niej wszystko, co najlepsze.

Tradycyjne smaki połączone z wyrafinowaną formą. Najlepsze smaki zasługują na najlepszą oprawę. Bezpretensjonalna elegancja i stylowy komfort, połączone z obsługą na najwyższym poziomie sprawiają, że każdy posiłek staje się niezapomniany.

Nasze menu będzie wizytówką autorskiej kuchni Sławomira Saguły, a górale wiedzą jak dobrze zjeść, dlatego w restauracji będziemy mogli spróbować tradycyjnych, lokalnych smaków w nowej, często zaskakującej odsłonie.

Profesjonalna obsługa i wyjątkowa atmosfera
To właśnie profesjonalna, dbająca o każdy detal obsługa sprawia, że posiłek staje się szczególnym doświadczeniem. Z nami możesz cieszyć się wybornymi kompozycjami smaków w wyjątkowej atmosferze.

Pyszne jedzenie, doskonale dobrane wino i wspaniała obsługa
Menu zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta, a kelnerzy dbają o każdy szczegół i biorą pod uwagę wszystkie potrzeby gości. W ofercie są też świetne opcje wegetariańskie i propozycje dla najmłodszych.

Dane kontaktowe

Butorów 6

34-511 Kościelisko

+18 532 50 00

recepcja@rezydencjagubalowka.pl

www.rezydencjagubalowka.pl/restauracja


Rabat

Rabat 10% na zamówienie.

Chęć skorzystania z kuponu należy zgłosić przed złożeniem zamówienia.


Lokalizacja

Nasi partnerzy