Morze Kawy Cafe

Opis atrakcji

Kawiarnia w klimacie marynistycznym w Górach? Czemu nie;)
Pomysł stworzenia kawiarni narodził się w 2019 roku. Chęć stworzenia miejsca unikatowego i przedstawiającego historię pochodzenia Naszej rodziny zaowocował stworzeniem miejsca iście w nadmorskim stylu. Bulaje, przez które możesz zobaczyć przepiękną Gdynię i plażę w Gdyni Orłowie może stać się miłą odmianą po całym dniu wędrówek w górach. Chcesz posłuchać opowieści byłego marynarza z wypraw na najdalsze zakątki świata i towarzyszących temu przygód lub zobaczyć jak powinno wiązać się węzły marynarskie? Jeżeli tak, to koniecznie musisz wpaść. Przy świetnej kawie i deserze na pewno miło będzie się słuchało niezliczonych opowieści...

Nasza kawiarnia oferuje przede wszystkim przepyszną kawę Carraro, która zadowoli niejednego smakosza kawy. Ziarna zbierane z różnych zakątków świata na pewno pozwolą wypić Morze Kawy. Pasjonaci dobrej herbaty również znajdą coś miłego dla serca i duszy, poprzez znalezienie się w świecie La Via del T?. Gorąca czekolada Stradiotto poprawi nastrój i rozgrzeje niejedno serce, zwłaszcza w chłodne zimowe wieczory. Nasze ciasta i desery zadowolą niejednego łasucha słodkości. Masz ochotę na coś zimnego? Nie ma sprawy ;) W Naszej kawiarni znajdziesz przeróżne smaki lodów Carte d'Or.

A zależnie od nastroju na życzenie barman zrobi indywidualnie dobrany Smoothie lub Mix owocowy. Oferujemy również produkty bezalkoholowe, w tym prawdziwe wina poddane procesowi dezalkoholizacji oraz bezalkoholowe Whisky, Gin i Rum.

Dla smakoszy nieco mocniejszych trunków też coś przygotowaliśmy: piwo rzemieślnicze Tenczynek na pewno przypadnie do gustu niejednemu piwoszowi. Szeroka gama win białych, czerwonych a także wina musującego na pewno może stać się pretekstem do spotkania ;)

PRZYJDŹ I SAM ZOBACZ TO MIEJSCE!!!

Dane kontaktowe

Witów 217

34-512 Witów

+48 888 248 774

morzekawycafe@gmail.com

www.morzekawycafe.pl


Rabat

Rabat 10% na wszystkie ciasta, desery, lody.
Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu, a także nie łączy się z innymi zniżkami.


Lokalizacja

Nasi partnerzy