Karczma Pizzeria Przy Moście

Opis atrakcji

Karczma Pizzeria Przy Moście zdecydowanie wyróżnia się spośród wszystkich podhalańskich restauracji:  połączenie wyjątkowo popularnego w regionie stylu podhalańskiego ze stylem prowansalskim ożywia wnętrze, które nie tracąc nic z lokalnego klimatu, zyskało przytulną, domową atmosferę. Atmosferę dodatkowo ociepla urokliwy kominek, opalany drewnem.

Menu karczmy, oprócz ulubionych dań wszystkich Polaków (jak chociażby schabowy, czy pierogi), wyjątkowo dużo uwagi poświęciło bogactwu kuchni regionalnej Podhala. Jej znakomitym dopełnieniem jest włoska pizza i bogato zaopatrzony bar. Większość menu jest dostępna nie tylko na miejscu, ale także na dowóz oraz w formie całodziennego wyżywienia (śniadanie + obiad + kolacja) dla turystów nocujących w obiekcie oraz jego sąsiedztwie.

Sala restauracyjna, dysponująca 50-cioma miejscami, wyposażona w dobrej klasy nagłośnienie i sprzęt multimedialny, jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, imprez integracyjnych, szkoleń, a także imprez okolicznościowych: wesel, komunii, jubileuszów czy zjazdów.

Dane kontaktowe

ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 1

34-424 Szaflary

+18 275 55 55

przymoscie@gmail.com

www.przymoscie.com/index.php


Rabat

Rabat 10% z wyłączeniem dania dnia, minimalna wartość zamówienia 50zł.

Chęć skorzystania z kuponu należy zgłosić przed złożeniem zamówienia.


Lokalizacja

Nasi partnerzy