Myszogród

Opis atrakcji

Wydaje Ci się, że znasz Zakopane i już niczym Cię nie zaskoczy? Zajrzyj do Myszogrodu! Niepozorne wejście sprowadzi Cię do podziemi kamienicy w górnej części Krupówek gdzie znajduje się prawdziwa mysia norka mierząca 200 m2! A tam? ponad 1000 myszek z całego świata żyjących w różnych baśniowych sceneriach!

Widzieliście kiedyś myszki jeżdżące pociągiem, latające w UFO lub mające w pełni wykończone mysie domki w górach, magicznych drzewach, gitarze lub książkach??? Nie..?! A to dopiero początek?! To miejsce powali Was z nóg! Wszystko podziwia się zza dużych tafli szkła. Kilkunastu artystów, pasjonatów w kilka miesięcy stworzyło niepowtarzalne miejsce, chcąc jednocześnie odczarować spojrzenie na myszki z małych szkodników na urocze pełne charakteru pupilki.

Pochodzące z różnych hodowli m.in. Holenderskiej myszki rasowe białe, brązowe, długowłose, egipskie, najmniejsze gryzonie świata myszki pigmejskie. Wszystko co tam znajdziecie można obserwować godzinami. Naprawdę warto! Dzieci będą zachwycone!

Dane kontaktowe

Krupówki 81B

34-500 Zakopane

+48 500 656 584

zakoatrakcje.pl/atrakcja/myszogrod-zakopane


Rabat

Rabat 10%


Lokalizacja

Nasi partnerzy