Termy Gorący Potok

Opis atrakcji

Termy Gorący Potok to prawdziwy raj i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Cały kompleks składa się z kilkunastu basenów z naturalną, surową wodą siarkową. Baseny wyposażone zostały w fontanny, masaże wodne, wodotryski, gejzery, a także zjeżdżalnie, które zapewniają wspaniałe wspomnienia nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Woda siarkowa posiada wiele leczniczych właściwości oraz pozwala zadbać o urodę. Wszystkie baseny zewnętrzne napełnione są wodą termalną o temperaturze od 34°C do 40°C. Co ciekawe, woda uzdatniana jest za pomocą lamp UV, dzięki którym do wody nie są już dodawane żadne substancje chemiczne, co zdecydowanie poprawia komfort zażywanych kąpieli. 

Do Państwa dyspozycji jest również strefa SPA&wellness, w której mogą Państwo zażyć kąpieli borowinowej w specjalnych kadziach. Kąpiel borowinowa to najpopularniejsza kąpiel lecznicza na świecie. Wspaniale detoksykuje, oczyszcza skórę, relaksuje, a także ujędrnia ciało. Borownina ma jeszcze wiele innych wspaniałych właściwości. W strefie SPA&wellness mogą Państwo skorzystać również z masaży oraz różnego rodzaju zabiegów kosmetologicznych. 

Gorący Potok pomyślał o wszystkich, dlatego też powstał tam również park linowy z trzema różnymi trasami, zapewniający frajdę osobom w każdym wieku. Dla najmłodszych udostępniona została dodatkowo bawialnia, w której każde dziecko będzie mogło poczuć się wyjątkowo. 

Po długich zabawach w basenach oraz innych atrakcjach, kompleks zaprasza do restauracji Beef Master, gdzie zjedzą Państwo najlepsze steki oraz przepyszne sushi! Druga restauracja, Bistro, oferuje pyszne burgery jagnięce i wołowe oraz pizzę.

Dane kontaktowe

Osiedle Nowe 45

34-424 Szaflary

+48 727 52 52 52

info@goracypotok.pl

www.goracypotok.pl


Rabat

1. Rabat 20% na bilety normalne oraz dziecięce na 2,5h oraz bez limitu czasu.


Lokalizacja

Nasi partnerzy