Psy na biegunach

Opis atrakcji

Psy na biegunach - Psie zaprzęgi - Zakopane/Ząb/Podwilk

Witamy w świecie psich zaprzęgów, krainie pełnej tajemnic i dzikiej natury, gdzie prawdziwa przygoda ma swój początek, a pasja nie zna granic.

Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody, jaką jest bezpośredni kontakt z zaprzęgami i z niesamowitymi psami ras północnych. W ramach naszej działalności oferujemy przejażdżki psim zaprzęgiem dla dzieci, rodzin, par i grup zorganizowanych na terenie Orawy i Podhala.

Przejażdżka psim zaprzęgiem dla osób indywidualnych, par i rodzin na dystansie około 2km jako pasażer z możliwością powożenia i asekuracją mushera (czas jazdy około 12 min) koszt 120 zł/przejażdżka.

Przygoda z psim zaprzęgiem, czyli przejażdżka połączona z instruktażem powożenia zaprzęgu, przygotowaniem psów do jazdy (ubieranie uprzęży, bucików i kurtek), pogadanką na temat sportu psich zaprzęgów, zapoznaniem ze sprzętem i zabawą z psami. Oferta skierowana jest szczególnie do małych grup i rodzin. Przejażdżki organizowane są na dystansie około 2km. Czas trwania imprezy to godzina, koszt 550 zł (4-6 osób).

Wyprawa psim zaprzęgiem, to niezapomniana długodystansowa przygoda. Wyprawa z przygotowaniem trwa ok 2h w zależności od ilości przewożonych osób i warunków pogodowych. Przejażdżka odbywa się na terenach mało uczęszczanych przez turystów, zwłaszcza zimą, co gwarantuje wspaniałe doznania, cudowne widoki i bliski kontakt z naturą. Po wyprawie istnieje możliwość zorganizowania ogniska w tipi i poczęstunku.

Koszt 800 - 1200 zł (w zależności od ilości osób i oferty gastronomicznej)

Dane kontaktowe

Podwilk 387

34-722 Podwilk

+48 888 199 996

www.psynabiegunach.pl


Rabat

Rabat 10%


Lokalizacja

Nasi partnerzy