Paintball - Zakopane

Opis atrakcji

Gra w paintball to doskonały pomysł na aktywne spędzanie czasu wolnego, spotkanie towarzyskie oraz atrakcję podczas imprezy integracyjnej.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego pola do gry w paintball w Zakopanem przy ul. Piłsudskiego - 500m poniżej skoczni narciarskiej.

Kompleksowo zorganizujemy dla Państwa gry wieloosobowe, wg wybranych scenariuszy. Dysponujemy ciekawymi i angażującymi planami rozgrywek m.in. capture the flag (zdobądź flagę), deathmatch (wyeliminowanie jak największej liczby uczestników), ochrona vipa (terroryści vs. ochroniarze jeden osoby bez broni). Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz gry, inspirowany kultowymi grami oraz znanymi scenami z filmów akcji.

Organizujemy również turnieje paintball dla najmłodszych (dzieci poniżej 10 roku życia). Nasze doświadczenie oraz wiedza o grach zespołowych pozawala nam organizować kreatywne zabawy bez obawy o siniaki i uszczerbki na zdrowiu.

Od niedawna dysponujemy całkiem nowym - bezbolesnym sposobem na paintballowe szaleństwo - Laser Tag - zwany też laserowym paintballem to całkiem nowa forma rozrywki w najlepszym wydaniu!
Uczestników zaprosimy na pole do gry, gdzie każdy gracz dostanie od nas karabin strzelający bezpieczną wiązką laserowa - dlatego też nie trzeba martwić się o bolesność po trafieniu - wszystkich wyposażymy w niezbędny sprzęt oraz mundur maskujący. Gra prowadzona będzie przez sędziego, który wprowadzi angażujący charakter rozgrywek. Karabiny nie pozostawiają po sobie śladów, dlatego jest to dobre rozwiązanie dla osób, które boją się siniaków, pobrudzenia czy też wolą aby atrakcja odbyła się w większej hali zamkniętej.

Dane kontaktowe

ul. Piłsudskiego 28

34-500 Zakopane

692849611

www.paintme.pl/paintball/


Rabat

Rabat 10% na paintball

WYMAGANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA
Poza okresem letnim park czynny po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.


Lokalizacja

Nasi partnerzy