Bungee Jumping Zakopane

Opis atrakcji

Bungee Jumping Zakopane to idealna propozycja dla osób pragnących rozładować swój stres, podnieść poziom adrenaliny, a przy okazji świetnie się bawić.

Tylko u nas macie szansę na skok w malowniczym Zakopanem z wysokości aż 90m.
Jesteśmy jedynym punktem w Europie, który otrzymał Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 na prowadzenie skoków na gumowej linie bungee, co gwarantuje Wam wysoką jakość usług i bezpieczeństwo w trakcie skoku.

Pracujemy na najwyższej jakości produktach renomowanych firm, które są gwarancją bezpieczeństwa skoczka. Nasz zespół to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przygotują Was do skoku i zrobią wszystko, aby pomóc Wam w podjęciu decyzji i sprawią, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Nie prowadzimy rezerwacji, wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia - nie skaczemy wyłącznie podczas burzy lub silnego wiatru. Bieżące informacje o skokach uzyskać można pod podanym numerem telefonu.

Dla zainteresowanych, przed skokiem istnieje możliwość zamówienia serii zdjęć ze skoku lub filmu z kamery GoPro, zabezpieczonej w dłoni skoczka, które do 10 minut po skoku nagrywane są na płytę DVD. Na każdego skoczka czeka certyfikat, potwierdzający oddanie skoku.

Dane kontaktowe

Józefa Piłsudskiego 28B

34-500 Zakopane

+48 505 472 113

biuro@bungeezakopane.pl

www.bungeezakopane.pl


Rabat

Rabat 20% na skok na bungee: pojedynczy i tandemowy 
Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia możliwości odbycia skoku ze względu na pogodę!


Lokalizacja

Nasi partnerzy