Adventure Park Przygody - park linowy

Opis atrakcji

Czas przeżyć wielką przygodę!
Zapraszamy na sporą dawkę śmiechu, zabawy oraz niezapomnianych wspomnień.

Adventure Park Przygody to atrakcje turystyczne w najwyżej położonym Parku Przygody w Polsce - na szczycie Gubałówki w Zakopanem. Malownicze widoki na pasmo Tatr, w otoczeniu lasu, połączone z niepowtarzalnym klimatem naszego Parku - to idealne miejsce aby spróbowali Państwo swoich sił na naszych atrakcjach.

Poziom trudności naszych atrakcji jest dopasowany tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spełnił swoje adrenalinowe oczekiwania. Nasza kadra instruktorów zadba o najwyższy poziom bezpieczeństwa i dobrą zabawę.

PARK LINOWY DUŻY
PARK LINOWY DUŻY - niepowtarzalne wrażenia z zabawy na najwyższym poziomie! System przeszkód zbudowanych na drzewach, na wysokości 6-8 metrów nad ziemią tworzą niepowtarzalną atrakcje dla dorosłych i młodzieży. Możliwość zmierzenia się ze swoimi lękami oraz sposób na dostarczenie sobie wysokiego poziomu adrenaliny.
Całość stworzona w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść przez cały Park. Uczestnicy przed wejściem do Parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonują stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią, aby później bezpiecznie poruszać się w dużym parku.

PARK LINOWY JUNIOR
PARK LINOWY JUNIOR - to świetna zabawa dla mniejszych dzieci, jak i osób bojących się wysokości a chcących zakosztować świetnej zabawy. Platformy i przeszkody linowe zainstalowanych pomiędzy drzewami na niższych wysokościach, czyli 2-3 metry nad ziemią. Każdy uczestnik przed wejściem do parku zostanie wyposażony w profesjonalny sprzęt asekuracyjny ( uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask ) i przeszkolony z zasad posługiwania się nim. Następnie do pokonania będzie 8 dolnych stacji, a możliwości na jej przejście jest kilka. Każdy uczestnik ma możliwość przejścia trasy trzy razy.

SKOK Z WIEŻY MOCY
SKOK z WIEŻY MOCY to niepowtarzalne wrażenia skoku na ogromnej huśtawce, połączonej ze skokiem na bungee.
Stojąc na platformie zbudowanej 14 metrów nad ziemią - skoczysz w dół? Wyzwanie czeka! Liny rozwieszone pomiędzy drzewami na wysokości 14-stu metrów nad ziemią - jest to atrakcja z najwyższej półki, mega adrenalina i niezapomniane emocje dla każdej odważnej osoby. Największa dawka adrenaliny w ofercie naszego Parku, gdzie przeciążenie podczas oddawania skoku dochodzi do 2G.

TYROLKA XXL
TYROLKA XXL - wisząc w uprzęży, zaczepiony tylko na jednej linie skaczesz z platformy i lecisz niczym ptak! To dopiero frajda! Najdłuższy na Podhalu zjazd na linie, który rozpoczyna się na wysokości 9 metrów nad ziemią. Tyrolka ma 350 metrów wysokości i składa się z 2 stacji pośrednich. Czyste szaleństwo lotu nad ziemią dostarcza niepowtarzalnych emocji i sporej dawki adrenaliny.

Dane kontaktowe

Gubałówka 9/1

34-500 Zakopane

+48 692 849 611

info@park-przygody-gubalowka.pl

www.park-przygody-gubalowka.pl


Rabat

Rabat 20% na atrakcje w parku

WYMAGANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA
Poza okresem letnim park czynny po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.


Lokalizacja

Nasi partnerzy